strona www, aplikacja internetowa

Wykonanie front-endu aplikacji (HTML + CSS) wraz z projektem graficznym 15 widoków infokiosku Galerii Janki.

aplikacja internetowa, aplikacja mobilna

Aplikacja umożliwiała uczestnikom akcji wysyłanie e-kartek do znajomych z okazji Święta Niepodległości. E-kartki można było wysyłać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji komórkowej.

strona www, serwis e-commerce

Projekt sklepu umożliwia zamawianie dedykowanych słodyczy spośród gamy oryginalnych wzorów i przypisywanie do zamówienia własnych życzeń.

strona www

Wykonanie serwisu informacyjnego dla Centrum Kultury w Podkowie Leśnej. Strona umożliwia samodzielne dodawanie i edycję treści przez pracowników Centrum Kultury, zarządzanie wydarzeniami w kalendarzu, tworzenie galerii zdjęć oraz filmów.

strona www, serwis e-commerce

Projekt strony dla poznańskiej pizzerii zakładał możliwość dowolnego konfigurowania pizzy. Dodatkowym dedykowanym rozwiązaniem była możliwość rejestracji klientów, zbierania przez nich punktów za zamówienia i wymiany ich na nagrody bądź zniżki.

strona www

Wykonanie strony i kreatora tworzenia zawartości do samodzielnego wykorzystania przez Klienta.

strona www, aplikacja internetowa

Zadanie składało się z dwóch części:

Część 1 - platforma

Platforma do umieszczania testów i bazy wiedzy

Część 2 - test na żywo

Aplikacja do wypełaniania testów w szkołach w całej Polsce w tym samym czasie.

strona www, portal, ux/ui design

Portal, który jednoczy społeczność zainteresowaną Legionami. Dzięki interaktywnym mapom, wykresom i galeriom portal cieszy się ciagłą popularnością mając 2,7 mln odsłon, gromadząc 195 tys. unikalnych użytkowników i posiadając nawet 430 tys. odsłon w ciągu jednego dnia.

aplikacja internetowa, aplikacja mobilna

Wykonaliśmy aplikację, która umożliwiała zapalanie symbolicznego znicza dla Legionistów, dostępną w przeglądarkach oraz na smartfonach. Efektem akcji było ponad 10 tys. zapalonych zniczy przez użytkowników aplikacji. System zawierał informacje o miastach, z których było najwięcej aktywnych użytkowników i przedstawiał je w formie rankingu. Projekt został wykonany na zlecenie Muzeum Józefa Piłsudskiego.

OTRZYMAJ DARMOWĄ WYCENĘ